Запит успішно відправлено.
Дякуємо!

0%

Гранд Бурже

Житловий комплекс
Бізнес класу
БУЛЬВАР ЛЕОНІДА БІРЮКОВА, 2А
Дивитися відео
ЖК Гранд Бурже - фото 1
Житловий комплекс
БУЛЬВАР ЛЕОНІДА БІРЮКОВА, 2А
Дивитися відео
ЖК Гранд Бурже - фото 2
Бізнес класу
Бульвар Леоніда Бірюкова, 2А
Дивитися відео
ЖК Гранд Бурже - фото 3
Бульвар Леоніда Бірюкова, 2А
Дивитися відео
Преміумжиття за містом
Про комплекс
Майбутнє — за передмістям, але неабияким, а таким, що гарантує легке дихання та повноцінне цікаве життя без регулярних поїздок у мегаполіс. Висока екологічність і водночас транспортна доступність Бучі робить її ідеальною локацією для переселення далі від міської метушні.
Про комплекс
  • Будинків
    5
  • Поверхів
    16-18
  • Квартири від, тис грн
    749
Термін здачі будинків
Введено в експлуатацію
Введено в експлуатацію
Введено в експлуатацію
3, 4, 5 секції - готові, 1, 2 секції - II кв, 2022 року
6 секція - II кв, 2023 року, 7 секція - III кв, 2023 року, 8 секція - IV кв, 2023 року
Не всидіти вдома, коли на подвір’ї — розмаїття можливостей для відпочинку.
Сучасні дитячі майданчики, спеціалізовані майданчики для різних видів спорту та фізичної активності, озеро і фонтани. А ще ми подбали, щоб прогулянки не супроводжувалися зайвими навантаженнями — у кожному під’їзді є кімнати для велосипедів та дитячих візочків.
ПеревагиЖителів комплексу
Гранд Бурже — житловий комплекс бізнес-класу, який гарантує своїм мешканцям усі складові комфортного життя. Чудова локація, безкомпромісна якість і продуманість деталей — це комбо робить будинки привабливими для життя та інвестування.
Дивитися переваги
ЖК Гранд Бурже -це вибір сотень родин
Обрати квартиру
Вони прагнуть жити там, де чисте повітря, поруч — хороші навчальні заклади, достойне медичне обслуговування, безліч можливостей для відпочинку з дітьми. Дружнє комьюніті житлового комплексу — це люди, які обрали серцем місце для життя і створюють у ньому комфортне середовище.
Обрати квартиру
Безпрецедентна для передмістя інфраструктура
Власний торгово-розважальний центр Avenir Plaza з кінотеатром, басейном, супермаркетом “Сільпо”, дитячою ігровою зоною, магазинами та ресторанами.
Дві школи та два садочки на відстані 5 хвилин ходи. Торгові центри й супермаркети поруч з будинком, у тому числі “Епіцентр”, АТБ і Novus. Спортивні студії, фітнес-клуби, басейни у пішій доступності. Державні та приватні медичні заклади до послуг мешканців.
Локаціяпроєкту
ЖК Гранд Бурже розташований у наймальовничішому передмісті Києва — у місті Буча. Відстань від Києва — 20 км або 25 хвилин на авто.
Дізнатися про локацію
Контакти
Залишились запитання?: