Запит успішно відправлено.
Дякуємо!

0%

Інвестиції в нерухомість

Чому ЖК Гранд Бурже — найвигідніший об’єкт для інвестицій у передмісті Києва?
Ми будуємо як для себе, добираючи найкращі матеріали та дбаючи про якісне наповнення комплексу. Це не спринт — це забіг на довгу дистанцію, і ми відчуваємо відповідальність за комфорт наших мешканців у далекому майбутньому.
Ви купуєте не пусту непривітну “коробку”, яку складно назвати житлом, а квартиру у комплектації white box, з рівнесенькими стінами та підлогою. Ви заощадите на прокладенні комунікацій, встановленні опалення, радіаторів та теплої підлоги. Надійні броньовані двері та вікна KBE ще десятки років не потребуватимуть заміни. Ваші турботи — вибір дизайну інтер’єру до душі, а не виробника цементу.
Інфраструктура ЖК Гранд Бурже — це нова міська легенда Бучі. Перший в області житловий комплекс із власним ТРЦ зі супермаркетом, кінотеатром та дитячою ігровою зоною, спорткомплексом з басейном.
У пішій доступності — освітні заклади та медичні установи, торгові центри та супермаркети, спеціалізовані магазини та пункти сервісного обслуговування. На відстані 2,5 км — величезний Бучанський міський парк. Цей район ніколи не отримає статус “спального”, адже люди із задоволенням оселяються там, де вирує життя.
Майбутнє — за передмістям, але неабияким, а таким, що гарантує легке дихання та повноцінне цікаве життя без регулярних поїздок у мегаполіс. Висока екологічність і водночас транспортна доступність Бучі робить її ідеальною локацією для переселення далі від міської метушні.
У сукупності всі ці чинники зумовлюють високу конкурентоспроможність ЖК Гранд Бурже на ринку житла. Наші квартири зростають у ціні пропорційно ходу будівництва.
Відсоток окупності інвестиції досягає 27% річних, вигода вкладення може скласти до 25 000$. Ціна оренди стандартної однокімнатної квартири у житловому комплексі стартує з 8000 гривень, і теж має тенденцію до збільшення.
Інвестуйте із впевненістю у майбутньому у житловий комплекс Гранд Бурже.